Autor: Martin Laur

Alla naastrehvid, akule peale eluiga pikendav neopreenist akukate, selga soojad riided ning teekond võib algata! Meie kollektsioonis võid leida sellised stiilsed matkarattad nagu Gran Tourer 2 ja R Raymon TourRay E 2.0, mis on  mõlemad on töökindlad ja hästi varustatud elektrirattad. Mõeldud kõigile, kes otsivad mugavat ja stabiilset sõidutunnet. Need ratta mudelid sobivad suurepäraselt isegi tööle minekuks. Rattasõit on eriti ohutu kui rattal on all naastrehvid. Samuti leiate meie kauplusest ratastele kõik sellised vajalikud tarvikud nagu küljekotid, kiivrid, tööriistad ja lukud.

R Raymon TourRay E 2.0

Sobilik matkamiseks, töö- ja linnasõitude tegemiseks.

R Raymon TourRay E 2.0 on laiade 28-tolliste rehvidega matkaratas, millega on mugav ja lihtne sõita iga ilmaga. See mitmekülgse ja turvalise Yamaha mootoriga elektrijalgratas on suurepärane lahendus ratturile, kes soovib ka nautida kergeid maastikurattasõidu funktsioone! Ratta standardvarustusesse kuulub spidomeeter/ekraan, poritiivad ning esi-taga tuled. Talveks on saadaval ka sobivad naastrehvid. Kvaliteetsed komponendid, mugav sõidutunne.

Elektriline maastikuratas on suurepärane valik reisimiseks, tööle sõitmiseks, matkamiseks ning sõitmiseks pinnasteedel ja maastikuradadel! Pikkade vahemaade läbimiseks on sõiduasend mugav ja töökindel, mispuhul on arvestatud vastava keretüübi ning rattale valitud komponentidega. Elektriline maastikuratas on parim valik ratturile, kes otsib mugavat ja hea varustusega elektriratast igapäevaste sõitude tegemiseks ning mitmekülgseks vabaaja veetmiseks.

Yamaha PW-TE mootorisüsteem Yamaha PW-TE mootor abistab reisijat 60 Nm jõuga! Mootor tagab linnatingimustes mugava ja stabiilse sõidukogemuse. Süsteem tuvastab automaatselt maa kaldenurga, mispuhul mootor reguleerib automaatselt kaasaaitamisvõimsust – näiteks ülesmäge sõites. Yamaha 500 Wh akuga saate ühe laadimisega sõita 50-100 km. Aku laeb end nullist täis kõigest 5 tunniga.

Saadaval meie esinduses Tallinnas ja hind 2495 EUR.

Husqvarna Gran Tourer 2

Praktiline ja mitmekülgne maastikujalgratas ning suurepärane linnaratas!

Husqvarna Gran Tourer 2 on stiilne ja mitmekülgne elektriline matkaratas, millel on mõnusalt laiad rehvid. See muudab selle rattaga manööverdamise igasugustel marsruutidel vägagi lihtsaks. Tänu mugavale sõiduasendile ning vedrustusega esihargile, sobib ratas ideaalselt seiklemiseks, matkamiseks ja töölesõiduks.504 Wh akuga võite keskenduda vaid rattasõidule. Standardsedselt kuulub varustusse esi- ja tagatuled, pakiraam ja alus. Talispordi jaoks on saadaval ka naastrehvid.

Tööle, rattamatkale ja linna! Ratas sobib suurepäraselt töölesõiduks ja linnaliikluseks kõikidele ratturitele. 504Wh aku tagab, et mootorivõimsust jätkub igaks päevaks. Vahetades allolevaid rehve naastrehvide vastu, saad rattaga turvaliselt sõita ka talvel! Rattale on lihtne paigaldada lisatarvikuid, näiteks küljekotti või tagumist korvi.

Shimano abisüsteem STEPS E6100 annab juhile loomuliku pedaaleerimistunde ja abistab 60 Nm pöördemomendiga igas olukorras. Võimas ja kerge mootor võimaldab optimaalset jõuülekannet pikaks ja mugavaks sõiduks. Kergesti loetav juhtrauale kinnitatud ekraan näitab kiirust, vahemaad, aega, hinnangulist ulatust, aku laetust ja palju muud.

Saadaval meie esinduses Tallinnas ja hind 3095 EUR.