SUURIM E-RATASTE POOD EESTIS!

Electrobike on aastal 2009 Soomes asutatud pereettevõte. Pakume riigi kõige laiemat valikut kvaliteetseid elektrijalgrattaid, jalgrattatarvikuid, varuosasid ja hooldusteenuseid. Meie kogenud töötajad tagavad, et teile pakutakse alati kõige kvaliteetsemaid tooteid, kõikehõlmavat kasutajajuhendit ning tippkvaliteediga teenindust. Meie esindused asuvad Tallinnas, Vantaas ja Tamperes.

Pereettevõte Pälkaselt!

Electrobike on 2009. aastal Pälkänes asutatud pereettevõte

Pakume vabariigi kõige põhjalikumat valikut kvaliteetseid elektrijalgrattaid ning nende lisasid ja hooldusteenuseid. Meie kogenud ja asjatundlikud töötajad tagavad, et teile pakutakse alati kõige kvaliteetseimaid tooteid, mimekülgset toote- ja kasutajajuhendit ning kvaliteetset teenindust. Meie kauplused asuvad TallinnasTammistos Vantaas ja Lielahtis Tamperes.

Tere tulemast proovisõidule!

 

Electrobike alguslugu

Meie elektriratta lugu sai alguse 2009. aastal, kui Electrobike’i asutaja Jani Jokinen alustas elektriajamiga jalgrataste maaletoomist, rajades Jokineni pereettevõtte Rödingin Tilani talu laoruumidesse väikese lao- ja veebipoe.

Ettevõtlus algas meie enda kaubamärgi Boostbike valmistamise ja maaletoomisega, mis on siiani müügil. Peagi mõistsime, et nõudlus kasvab ja suurem osa veebipoes müüdavatest jalgratastest jõudis Uusimaa piirkonda, mistõttu laiendasime oma tegevust, avades 2011. aasta alguses poe Helsingis. Kliendid leidsid meie teenuse kiiresti üles ja teadlikkus meie kohta laienes jõudsalt nii tarbijate kui ka rattapoodide seas üle kogu riigi. 2017. aastal avasime Vantaas Tammistos Põhjamaade suurima jalgratastele spetsialiseeritud kaupluse Electrobike Megastore. Teise Electrobike Megastore’i avasime Tamperes Lielahtis 2020. aasta kevadel, selleks et rahuldada Pirkanmaa kohalikku suurt nõudlust.

Ettevõtte asutaja Jani Jokinen:

“Pikaajalise elektrijalgrataste kogemusega suudame teid aidata igas olukorras. Kuna elektrijalgrattasõit on paljudele veel uus, siis paljud varustuse tootjad on alles meiega üheealised. Meil on sageli mitte ainult parim ja värskeim informatsioon, vaid tihtipeale leiab varuosi meie laost kiiremini kui otse tootjalt tellides. Samuti on meie eesmärk laiendada oma tegevust nii, et meie toodete müügi- ja teenindusvõrk katab kogu Skandinaavia ja Baltikumi.

Pakume kõrgeima kvaliteediga lahendusi nii töösõitudeks, matkamiseks kui ka nõudlikuks mägirattasõiduks. Oleme valinud partneriteks ainult parimad ja usaldusväärseimad kaubamärgid ning pakume oma tervikliku müügijärgse teenindusega toodetel võimalikult pikka kasutusiga ja funktsionaalsust! Soovime olla osa uuest jalgrattaspordi ajastust ning luua pikaajalisi partnerlussuhteid, olgu selleks siis meie toodete tootjad, kliendid või partnerid. Nii et tere tulemast rattasõidu uude ajastusse!”