Electrobike International OÜ – privaatsuspoliitika

Electrobike International OÜ kliendiregistri kirjeldus ja privaatsuspoliitika

1. Kontroller

Electrobike International OÜ (äri ID: 14725103)

Külastusaadress: Peterburi mnt 2F – TALLINN

Postiaadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 34, 10150

Telefon: +372 56492210

2. Registreerimisasjade eest vastutav isik

Juha Matti Hämälainen

Electrobike International OÜ

juha@electrobike.fi

3. Registri nimi

Electrobike International OÜ register kliendisuhete ja ärisidemete põhjal

4. Registri eesmärk

Isikuandmeid töödeldakse kliendi- ja ärisuhete haldamiseks, kohaletoimetamiseks ning arvete esitamiseks, klienditehingute kontrollimiseks, poolte õiguste ja kohustuste rakendamiseks, vastutava töötleja funktsioonide arendamiseks ja analüüsimiseks, kliendisuhtluseks, profiilide koostamiseks, teenuste juurutamiseks ja personaliseerimiseks, turunduseks ja reklaamiks (sealhulgas ennetus- ja teadusuuringud ning äritegevuse planeerimine ja arendamine). Lisaks võib andmeid töödelda vaid andmesubjekti nõusoleku alusel ning vastavalt sellele. Registris sisalduvad isikuandmed võib kasutada vaid vastavalt kehtivale seadusele, kuid on keelatud kasutamaks otsereklaami, kaugmüügi või muu otseturunduse, arvamus- või turu-uuringu ja muude sarnaste tegevuste jaoks. Andmeid võib töödelda vaid koos vastutava töötlejaga samasse kontserni kuuluvates ettevõtetes ja nii, et nende töötlemine oleks kooskõlas isikuandmete seadusega.

5. Registris sisalduvad andmed

Register võib töödelda muuhulgas järgmistesse kategooriatesse kuuluvaid andmeid, mis on vajalikud registri kasutamise eesmärgil.

Selline põhiteave nagu:

 • ees- ja perekonnanimed
 • kontaktteave (nt aadressid, telefoninumbrid, e-posti aadressid)
 • tööandja nimi ja kontaktandmed
 • Elukohariik
 • pealkiri
 • perekonnaseis
 • sünnikuupäev
 • sugu
 • keel
 • sissetuleku tase

​​Kliendi- ja muu asjakohane teave, nagu näiteks:

 • materjali ühenduse algus- ja lõppkuupäevad
 • teenuste kasutamisega seotud teave (nt kliendinumber, kasutajanimed ja paroolid, hüüdnimi) ja elektroonilise side tuvastamine
 • teave tuvastatud kliendina sooritatud ostude kohta (nt ostud veebipoes) ning ostuprotsessi erinevate etappide ja sündmuste kohta
 • valitud makseviis ja maksevahendi identifitseerimine
 • panga kontaktandmed
 • krediidi suhtes või sellega võrreldavas suhtes olevate klientide isikukood, kes ostavad tasulisi tooteid/teenuseid
 • tasuta teenuste (nt uudiskirjad) kasutamine
 • ja muud registreerijale suunatud hüved ja kampaaniad (sh registreerija partnerite kampaaniatega seotud teave, näiteks registreerija kliendinumber partneri süsteemides)
 • arveldus- ja inkasso andmed
 • huvid ja muu andmesubjekti enda esitatud teave
 • kliendi- ja muu asjakohane suhtlus ja suhtlus erinevates kanalites ja meedias (nt kaebused ja muu tagasiside, samuti klienditeeninduse kõnede salvestised)
 • otseturustamise load ja keelud ning teave turunduse sihtimise kohta
 • teenust soovitanud isiku nimi või hüüdnimi
 • andmesubjekti koostatud või andmesubjekti puudutav materjal (nt vastutava töötlejaga seotud sotsiaalmeedias toodetud materjal ja suhtlus)
 • teave andmesubjekti avaldatud teadete kohta
 • tööotsinguteenistuse poolt CV ja tööotsinguga seotud teave
 • sündmuste ja kasutajate analüüsi andmed
 • asukohateave
 • muu teenuse kasutamisest kogutud ja tuletatud teave, näiteks küpsiste kaudu kogutud teabel põhinev käitumisteave, muuhulgas
 • isiku kasutatava seadmega seotud teave, näiteks terminal, IP-aadress, operatsioonisüsteem
 • kuulumine ametiühingusse või muusse sarnasesse ametiühingusse

Muu teave, mida kogutakse kliendi nõusolekul seoses tema töökohaga:

 • ettevõte
 • positsioon töökohal
 • töövaldkond ettevõttes
 • ettevõtte tööstus
 • ettevõtte aadress, postiindeks ja asukoht
 • telefoninumber või mobiiltelefoni number töötamiseks
 • töö e-posti aadress
 • töö e-posti aadress
 • Ja kõik ülaltoodud teabes tehtud muudatused.

6. Regulaarsed teabeallikad

Isikuandmeid kogutakse andmesubjektilt endalt või tema nimel grupitellimuse teinud osapoolelt, mis on tehtud telefoni, posti, e-posti vms teel. Samuti registripidaja süsteemidest küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiate abil registreerimisel ning teenuste kasutamisel. Lisaks võidakse isikuandmeid koguda ka vastutava töötleja tegevusega seotud sotsiaalmeediast, kus on kättesaadav teave registreeritud isiku kohta. Isikuandmeid võib koguda ning uuendada registritest ja samasse kontserni kuuluvate ettevõtete registritest, rahvastiku infosüsteemist, krediidiandmete registritest, ASML Soome Klienditurunduse Ühingu peetavatest registritest ja muudest samalaadsetest infoteenust osutavatest avalikest või era registritest. Teavet konkreetsesse ametiühingusse või gruppi kuulumise kohta saab koguda välispartnerilt. Kui klient on registreerunud registripidaja või registripidajaga samasse kontserni kuuluva ettevõtte veebiteenuses või mobiilirakenduses, võib nn vaadeldavat teavet kombineerida kliendilt muus kontekstis saadud isikuandmetega.

7. Teabe avalikustamine ja edastamine

Vastutav töötleja võib oma partneritele infot avaldada talle antud õiguste ning seaduste ulatuses ning kasutada neid turunduseesmärkidel vaid juhul, kui andmesubjekt on selleks loa andnud. Kui vastutav töötleja on lepinguga nõustunud andmeid väljaspool teenust mitte avaldama, siis kohaldatakse lepingu tingimusi vastavalt. Mitte mingil juhul ei avaldata infot väljaspool seda teenust järgnevate teenuste tarvis: Advokaadiregister, Riigikalender ja Sõnastikuteenused. Registripidaja võib andmesubjekti isikuandmeid pärast materiaalse seose lõppemist edastada registripidaja ja registreerijaga vaid samasse kontserni kuuluvate ettevõtete otseturundus registritesse. Andmeid ei edastata regulaarselt väljapoole Euroopa Liitu või Euroopa Majanduspiirkonda, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuse tehniliseks rakendamiseks või muudel põhjendatud põhjustel. Sellisel juhul tagab vastutav töötleja piisava andmekaitse taseme lepinguliste kokkulepete kaudu, nagu on ette nähtud ka seaduses.

8. Registrikaitse

Andmebaasid, milles registriinfot hoitakse, on kaitstud tulemüüride, paroolide ja muude tehniliste vahenditega. Andmebaasid ja nende varukoopiad asuvad lukustatud ruumides. Andmesubjektide andmeid sisaldavaid käsitsi töödeldud dokumente tuleb hoida lukustatud ruumides nii, et neile on välistatud kõrvaliste isikute juurdepääs. Vastutav töötleja tagab, et nende ülesannete täitmiseks vajalikule teabele on juurdepääs vaid andmete töötlemise eest vastutaval töötajal selleks, et läbi viia oma töökohustusi.

9. Kontrollimise, keelamise ja parandamise õigus

Andmesubjektil on õigus kontrollida, et millist teavet tema kohta on registris säilitatud. Tutvumisnõue tuleb saata kirjalikult ja allkirjastatult registreerimisasjade eest vastutavale isikule. Kontrollimise taotluse võib esitada ka isiklikult vastutava töötleja büroos ülaltoodud aadressil. Ülevaatustaotluse saab esitada kord aastas tasuta. Kontrollimise taotlustele vastatakse hiljemalt kolme kuu jooksul pärast päringu esitamist. Registreerijatel on õigus keelata oma andmete kasutamist otsepostituste, kaugmüügi või muu otseturunduse, samuti arvamus- ja turu-uuringute eesmärgil ning samuti on neid õigus ka nõuda ebaõigete andmete parandamist, pöördudes registreerimise eest vastutava isiku poole või teatades sellest registripidaja klienditeenindusele (tel +385 (0) 9 3487 3508). Registreerija saab brauseri seadeid kasutades ise küpsiseid blokeerida või kustutada. Küpsiste ja muude andmekaitseprobleemide kohta lisateabe saamiseks palun kontakteeruge aadressil: jani@electrobike.fi

Transpordi Info

Kuidas tellida?

Vali oma tooted

Meie veebipoest leiate põhjalikku teavet meie toodete kohta ning saate oma oste sooritada lihtsalt ja kiiresti. Kui soovite otsida konkreetset toodet, siis on kiireim viis kasutada lehe ülaosas asuvat otsingukasti, või siis saate teise võimalusena soovitud tootekategooria leidmiseks kasutada olemasolevaid kategooriaid. Tootelehtedel saate kuvatavaid tootetulemusi kitsendada lehe vasakus servas asuvast kärpimismenüüst. Kui olete omale leidnud soovitud tooted ning teinud võimalikud suuruse või värvi valikud, vajutage nuppu “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi saad vaadata ja muuta lehe ülaosas olevast nupust “Ostukorv”.

Ostukorv

Ostukorvis näed kõiki oma valitud tooteid ning kokkuvõtet toodete maksumusest. Toote saate ostukorvist eemaldada klõpsates toote kõrval oleval prügikasti ikoonil. Samuti saate ostukorvis olevate toodete arvu vähendada või suurendada. Kui olete ostukorvi sisu üle otsustanud, siis klõpsake nuppu “Kassa”.

Tellimuse Info

 1. Isikuandmed ja kohaletoimetamise aadress

Järgmiseks vajame teie kontaktandmeid, et saaksime teie tellimuse õigele aadressile saata. Kui sul juba on Electrobike’i kliendikonto, siis saad kasutada lehe paremas ülanurgas olevat nuppu “Logi sisse”. Kui sa veel ei ole veel oma Electrobike’i kliendikontot registreerinud, siis täites oma andmed vormis “Saateaadress” ja valides vormi allservas “Loo konto”, saate omale luua kliendikonto.

2. Tarneviisid

Tarneviiside jaotises saate valida, et kuidas teie toode saadetakse ning samuti näete ka erinevate valikute tarnekulude hinda.

3. Makseviisid

Järgmisena saate valida, et kuidas soovite oma tellimuse eest tasuda. Võimalusteks on traditsioonilised internetipanga ja maksekaardi võimalused, mobiilimakse või ESTO Financing.

Teie tellimuse kokkuvõte

Viimases etapis näete kogu oma tellimuse toodete kokkuvõtet. Seal saate endiselt oma tellimust, tarneteavet ja makseviisi muuta. Kui kõik andmed on õiged, siis klõpsake nuppu ” ESITA TELLIMUS” ning Teid suunatakse vastavalt Teie makseviisile makseteenuse pakkuja lehele, kus saate oma tellimuse eest tasuda.

Täname tellimuse eest!

Teie tellimus on nüüd kinnitatud! Saadame e-kirja, kus on tellimuse kokkuvõte ja kinnitus, et oleme teie tellimuse kätte saanud!

Saatmine

Sõltuvalt teie valitud tarneviisist, toimetatakse teie tellimus kohale 1-4 tööpäeva jooksul. Juhul, kui valisite kauplusest järeletulemise, siis saate oma toodetele järgi tulla vastavalt kaupluse lahtiolekuaegadele. Saate ka vastava kinnitusteate, kui tellimus on komplekteeritud ning kättesaamiseks valmis.

Tagastamine

Teil on e-poest ostetud toodetele seaduslik 14-päevane vahetus- ja tagastusõigus.

Tooted saab tagastada CargoBus tasuta klienditagastusteenusega – tooted saata  saaja kulul – või tuua tooted otse meie kauplusesse. Electrobike vastutab tagastuskulude eest, kui tagastamine on tehtud vastavalt juhistele. Enne naasmist peate ka eelnevalt ühendust võtma meie klienditeenindusega. (martin.laur@electrobike.ee)

Teil on õigus tootega tutvuda ja seda kasutada 14 päeva. Soovitame toote ja sellega kaasas olevate tarvikute, juhendite ja loomulikult tootepakendi eest hoolitseda seni, kuni olete otsustanud toote endale jätta. 

Ostja vastutab juriidiliselt kahju eest, kui ta on toodet kasutanud. Palume teil kõiki tagastusega seotud dokumente hoolikalt säilitada, kuniks teile teatatakse, et olete raha tagasi saanud.

Tagastamisõiguse piirangud on määratud vastavalt Eesti tarbijakaitseseadusele: Suletud toodetel ei ole tagastamisõigust pärast toote pakendi avamist. Hügieenitoodetel ei ole pärast pakendi avamist tagastusõigust, kuna toode ei ole oma olemuse tõttu enam müügiks tagastatav. Hügieenitoodete hulka kuuluvad kiivrid, põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed, kõrvaklapid ja jalgrattaprillid ning muud sarnased tooted.

SAGEDASTI KÜSITUD KÜSIMUSED

KAS MA SAAN OMA TELLIMUSE TOODETE VALIKUID HILJEM MUUTA?

Kahjuks, kui teie tellimus on teele pandud, ei saa te sellele enam tooteid lisada. Rohkemate toodete tellimiseks peate esitama uue tellimuse. Vigade korral võite meiega ühendust võtta ning vaatame koos teiega olukorra üle.

KAS SAADETAVAD RATTAD ON JUBA KOMPLEKTEERITUD?

Kõik teele pandud elektrirattad on komplekteeritud ja reguleeritud. Enne saatmist, komplekteerivad ja reguleerivad Electrobike asjatundlikud töötajad iga ratta üksikasjalikult. Tellimuse saabudes pole vaja teha muud, kui lenks sirgeks sättida, pedaalid kinnitada ning kontrollida ratta välist seisukorda ja elektrisüsteemi funktsionaalsust. Paigaldamine toimub peamiselt kuuskantvõtmetega. Elektrirattaga on kaasas ka vajalikud juhised. Enne sõitmist lugege kindlasti elektrijalgratta kasutusjuhendit!

KUIDAS SAAN OMA TOOTE TELLIMUST JÄLGIDA?

Tellimuse kinnitusest leiduvast tellimuse numbrit saab kasutada paki teekonna jälgimiseks enda valitud transpordifirma kodulehelt. Jaotises Minu Konto on lihtne tellimuse edenemist jälgida, klõpsates nupul “Jälgi tellimust”.

KUIDAS GARANTII TÖÖTAB?

Garantiiasjades on kõige lihtsam viis ühendust võtta meie klienditeenindusega, või külastada meie kauplust. Meie töötajatega saate kokku leppida teile sobiva viisi tagastus- või garantii küsimuste lahendamiseks. Kui toode kuulub tagastamisele, siis saadame teile loomulikult tasuta selleks vajalikud tagastussildid.

CATEGORIES:

Electric bikes – Elektrirattad

 • Linnarattad
 • Trekking/Hübriid
 • Maastikurattad
 • Kruiserid
 • Täisvedrustus
 • HardTail
 • Fatbike
 • Elektrimopeedid

Offers – Pakkumised

Bike Accessories – Ratta Lisavarustus

Cargo/Racs – Veosed / Rakised

 • Korvid & Kotid
 • Lastetoolid
 • Telefonihoidjad
 • Transport/Panipaik
 • Pudelihoidjad
 • Joogipudelid

LIGHTS / LOCKS / SAFETY – VALGUSTUS / LUKUD / TURVALISUS

BICYCLE ACCESSORIES – RATTA LISAVARUSTUS

MAINTENANCE & REPAIR – HOOLDUS & PRANDUS

HELMETS & PROTECTORS – KIIVRID & KAITSMED

CLOTHING & ACCESSORIES – RIIDED & AKSESSUAARID

CYCLING CLOTHES – RATTARIIDED

NUTRITION – TOITAINED

Bike Parts – Ratta Varuosad

Maintainance – Hooldus

Contact – Kontakt

Blog – Blogi

Electrobike International OÜ – Tingimused

Värskendatud 01.07.2021

1. Üldtingimused

Electrobike.ee on Electrobike International OÜ veebipood. Need tingimused kehtivad Electrobike International OÜ ja tema klientide vahelistele ärisuhetele. Vastava teenusepakkuja poolt määratud tingimused kehtivad ka Electrobike International OÜ pakutavatele teenustele ja toodetele. Electrobike International OÜ-l on õigus neid tingimusi ette teatamata uuendada. Tellimustele kehtivad tellimuse vormistamise hetkel kehtivad tingimused, tingimustega saab tutvuda Electrobike’i kodulehel.

Electrobike International OÜ ei vastuta vääramatu jõu poolt põhjustatud kahjude eest. Vääramatu jõuna käsitletakse ettenägematut asjaolu või asjaolude muutumist, mis ei ole Electrobike International OÜ poolt kontrollitav. Electrobike International OÜ on kohustatud viivitamatult teavitama klienti vääramatust jõust. 

2. Klient ja privaatsus

Electrobike International OÜ teretab kõiki era- ja ärikliente. Kaubandussuhe on kooskõlas kehtivate Eesti ja EL-i õigusaktidega tarbijakaubanduse, turunduse ja reklaami osas. Äriklientide ja Electrobike International OÜ vaheline müügileping vastab eelkõige käesolevatele tingimustele ja muus osas Eesti äriseadustikule.

Tellimust vormistades on klient kohustatud esitama oma täielikud kontaktandmed, mis sisaldavad vähemalt tarbijakliendi nime, aadressi ja telefoninumbrit ning võimalusel ka e-posti aadressi. Ärikliendilt nõutavad andmed on kontaktisiku nimi, telefoninumber ja e-post. Samuti äritunnus, postiaadress, telefoninumber või -numbrid ning vajadusel ka arveldusaadress. 

Kliendiandmeid hoitakse Electrobike International OÜ kliendiregistris, kus andmeid kasutatakse kliendisuhte hoidmiseks. Samuti on Electrobike International OÜ-l ja tema partnerettevõtetel õigus vastavalt isikuandmete seadusele (523/99) töödelda ja avalikustada registris olevaid andmeid põhjendatud kasutuse (näiteks otseturunduse) eesmärgil. 

Isikuandmete seaduse kohaselt koostatud privaatsuspoliitika on saadaval aadressil Electrobike Vantaa, Sähkötie 1, 01510 Vantaa. Soovi korral saate keelata oma teabe kasutamist ja töötlemist turunduseesmärkidel ning kontrollida oma andmeid, võttes ühendust Electrobike’i klienditeenindusega. Ühendust tuleb võtta kirjalikult ja toimetada allkirjastatult aadressile: Electrobike International OÜ, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 34, 10150.

Privaatsuspoliitika täieliku kirjelduse leiate aadressilt: www.electrobike.fi/privacy-policy

Peale ostu sooritamist saadetakse kliendile tooteülevaatuse kutse, juhul kui meiliaadress on tellimusele lisatud. Ülevaatamiskutsele vastamine on valikuline. Kutsel on ainult kliendi poolt juba ostetud tooted. Kliendi kontaktandmeid ülevaatuse ajal avalikult ei kuvata. Electrobike International OÜ kasutab arvustuste kaudu kogutud teavet kliendikogemuse, tootevaliku ja teenuste arendamiseks.

Veebileht electrobike.ee kasutab küpsiseid, mille abil saab muuta veebilehte kasutajasõbralikumaks. Electrobike’is on küpsiste eesmärk muuta tehingukogemus lihtsamaks, paremaks ja kiiremaks. Küpsiseid saab kasutada ka selleks, et pakkuda kliendile paremaid pakkumisi ning isikupärasemaid tootesoovitusi. Küpsis on väike tekstifail, mille Electrobike International OÜ veebiserver salvestab kasutaja kõvakettale. Teatud elektrobike.ee sisu võib toimimiseks nõuda küpsiste aktsepteerimist. Tõenäoliselt aktsepteerib kasutaja veebilehitseja eelmääratletud vaikeseadetega küpsiseid, kuid kasutaja saab teenust kasutades ka brauseri seadetes küpsiste kasutamist ise blokeerida või brauserist kustutada. Lisateavet brauseripõhiste juhiste kohta leiate brauseri tootja juhistest. Privaatsuspoliitika täieliku kirjelduse leiate aadressilt www.electrobike.fi/cookies

3. Hinnakiri 

Hinnad sisaldavad käibemaksu, kuid ei sisalda transporti, kui just pole märgitud teisiti. Kui hinnakirjas esineb ilmselgeid hinnavigu, siis toodet oluliselt madalama hinnaga ei müüda, eeldusega, et klient on vea olemasolust aru saanud. 

Tarneaja hinnangud põhinevad importijate ja tootjate poolt esitatud teabel. Electrobike International OÜ või tema tarnijad ei vastuta viivituste eest, mis on põhjustatud ettenägematutest muudatustest väljaspool nende ulatust.

Electrobike International OÜ jätab endale õiguse piirata toodete müüki erakordselt suurtes partiides.

Toodete vanusepiiranguid järgitakse vastavalt seadusele. K-18 toodete tellimine eeldab sünnikuupäeva üleandmist Electrobike International OÜ-le

4. Saatmine

Electrobike.ee pakub laia valikut tarnevõimalusi. Lisateavet tarneviiside ja nende teenuse sisu kohta saate lugeda meie veebisaidilt. Electrobike.ee ostukorv arvestab automaatselt transpordi eripakkumisi. Individuaalse tellimusega tooteid on võimalik tarnida mitme saadetisena. 

Eesmärk on vormistatud tellimus töödelda 72 tunni jooksul alates selle kättesaamisest. Täidetud tellimus tähendab tellimust, mispuhul on tooted meie laos, tellimuse jaoks reserveeritud ning tellimuse makseviis on vastu võetud.

Electrobike International OÜ ei ole kohustatud reserveerima kliendile teisi sama tellimuse tooteid, kui ühe toote saadavus on halb või selle tarne viibib Electrobike International OÜ-st mitteolenevatel põhjustel. Teise võimalusena võib tarbija nõustuda kas toote hilinenud tarnejärgsega või tellimuse tühistamisega. Kulu postikulu eest tuleb tasuda vastavalt tavaliselt kehtivale hinnakirjale. Tellimuses olevaid tooteid reserveeritakse maksimaalselt 7 päevaks, misjärel tellimus tühistatakse, välja arvatud juhul, kui klient on nõustunud Electrobike International OÜ tingimustele vastava järeltarnega. 

5. Maksmine

Jooksvat infot makseviiside kohta leiab elektrobike.ee kodulehelt.

Ärikliendil on võimalus taotleda arveldusklienti meie ärimüügi kaudu. Rohkem infot saad kas e-posti teel info@electrobike.ee või Electrobike kauplustest.

6. Tagastamine

Electrobike pakub oma klientidele 14-päevast tarbijasõbralikku tagastuspoliitikat. Tooted saab tagastada läbi tagastusteenuse või otse kaupluse teeninduspunktidesse. Electrobike vastutab tagastuskulude eest, kui tagastamine on tehtud vastavalt juhistele läbi Posti klienditagastusteenuse. Enne tagastamist peate meie teenindusega eelnevalt ühendust võtma e-posti teel (info@electrobike.ee). 

Teil on õigus tootega tutvuda ja seda kasutada 14 päeva. Soovitame toote ja sellega kaasas olevate tarvikute, juhendite ja loomulikult tootepakendi eest hoolitseda seni, kuni olete otsustanud toote endale jätta. Ostja vastutab juriidiliselt kahju eest, kui ta on toodet kasutanud.

Palume kõiki kliendi tagastamisega seotud dokumente hoolikalt säilitada kuni olete Electrobike International OÜ-lt tagastuse kättesaamise kohta info saanud.

Tagastamisõiguse piirangud määratakse vastavalt Tarbijakaitseseaduse 6. peatüki lõikele 16: Suletud toodetel ei ole tagastamisõigust pärast toote pakendi avamist. Hügieenitoodetel ei ole pärast pakendi avamist tagastusõigust, kuna toode ei ole oma olemuse tõttu müügiks tagastatav. Hügieenitoodete hulka kuuluvad näiteks kiivrid, riided, kõrvaklapid ja rattaprillid ning muud sarnased tooted.

Vastavalt tarbijakaitseseadusele ei ole teenustel või digitaalsel sisul tühistamisõigust, kui teenus on lõpetatud või digitaalse sisu kohaletoimetamist on alustatud elektrooniliselt pärast seda, kui olete andnud oma nõusoleku tarnimise alustamiseks või kui taganemisõigusest on eelnevalt teatatud.

Tagastatavad tooted tuleb hoolikalt pakendada.

7. Garantii, tugi ja vastutus defektide eest

Garantii määratakse vastavalt tootja poolt määratud garantiitingimustele. Enne toote kasutamist olete kohustatud tutvuma tootega kaasasolevate garantiitingimustega. Garantiitingimused leiate kasutusjuhendist, eraldi garantiilehelt või tootja poolt antud veebiaadressilt. Garantii katab reeglina ainult toote tootmis- ja materjalidefektid. Garantiiaeg on märgitud tooteinfos.

Garantiiremont tehakse alati vastavalt tootja või maaletooja garantiitingimustele. Soovitame teil võtta ühendust otse lähima Electrobike kauplusega, kuna see kiirendab teenindust ja on seega teie huvides.

Hinnanguline teenindusaeg on umbes 10-15 tööpäeva. Osa Electrobike International OÜ-s müüdavatest toodetest tuleb hoolduseks välismaale tarnida, kuna Soomes puudub tootja poolt volitatud teenindus. Sellisel juhul on hinnanguline hooldusaeg umbes 10-20 tööpäeva.

Põhjendamatu hoolduskülastuse kulu kuulub Teile täies mahus, kui toode on tarnitud põhjendamatuks garantiihoolduseks. Electrobike International OÜ ei vastuta ostja tegevusest tulenevate kahjude eest. Kõik hooldusfirma kulud ja Electrobike International OÜ kulud arvestatakse põhjendamatute hoolduskuludena.

Meie teenus säilitab tooteid kolm (3) kuud peale kliendi teavitamist teenuse/töö lõpetamisest. Seejärel toode taaskäideldakse või müüakse edasi (Seadus kaupleja õiguse kohta müüa järeltulemata kaupa).

Electrobike International OÜ vastutab toodete seadusjärgse vastutuse eest defektide eest, kui toote garantii on lõppenud või garantiid ei ole antud. Lisateabe saamiseks saatke e-kiri info@electrobike.ee.

Vajadusel annab Electrobike International OÜ teenindus vajadusel täiendavaid juhiseid toote taaskasutamiseks.

Toote füüsiline avamine seadme muutmise eesmärgil lõpetab garantii ja müüja vastutuse, kui pole märgitud teisiti (kehtib ka rataste häälestamise kohta).

8. Kaebused

Klient on kohustatud tagastamise või kauba puudusele pretensiooni esitamisel puhul esitama ostu-, ostu- või ostutšeki või muu ostukoha ja -aja tõendi. Electrobike International OÜ jätab endale õiguse nõuda ostjalt kviitungi otsimise kulud.

Kaebusi käsitletakse ainult kirjalikult. Vabas vormis kaebuse saab esitada kas e-posti aadressile reklamaatiot@electrobike.fi või kirja teel aadressil Electrobike International OÜ Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 34, 10150. Veebilehel on võimalus jätta klientidele tagasisidet või täita kaebuse vorm.

Kaebuste lahendamise personal töötab otse juhtkonna alluvuses. Vajadusel konsulteerivad töötajad juhtkonnaga, et lahendada kliendi poolt saadetud kaebus. Kaupluse töötajad ei tegele kaebustega üldse.

Vaidluste lahendamine ja juriidiline asukoht: Tarbijakliendil on õigus esitada käesolevast lepingust tulenevad vaidlused tarbijavaidluste komisjonile (www.kuluttajariita.fi). Enne asja tarbijavaidluste komisjoni poole pöördumist peab tarbija võtma ühendust kohaliku registriameti tarbijanõustamisega (www.kuluttajaneuvonta.fi). Klient võib lepingulisest suhtest tulenevate vaidluste korral esitada hagi vastu kas Electrobike International OÜ elukohajärgses ringkonnakohtus või tema elukohajärgses Soomes asuvas ringkonnakohtus. Kui Kliendi alaline elukoht ei ole Soomes, lahendatakse vaidlused Electrobike International OÜ elukohajärgses ringkonnakohtus.

Esindustasusid ei hüvitata, kuna vaidluste lahendamisel abistavad tasuta tarbijanõustamisamet ja tarbijavaidluste komisjon.

9. Lisatingimused äriklientidele

Electrobike International OÜ ei vastuta toote ja/või teenuse poolt tekitatud otsese või kaudse kahju, kahju või saamata jäänud tulu eest. Electrobike International OÜ vastutus on alati piiratud käesolevate tingimuste sisuga. Vastutus toote puuduste eest piirdub võimaliku ostuhinna tagastamisega, millest on maha arvatud tegevuskasu.

Äritegevusteks ostetud seadmetele määratakse garantiiaeg vastavalt tootja garantiitingimustele ning garantiiaja lõppemine lõpetab ka Electrobike International OÜ vastutuse. Toote füüsiline avamine seadme modifitseerimise eesmärgil tühistab garantii ja müüja vastutuse, kui pole märgitud teisiti. 

Electrobike International OÜ jätab endale õiguse suunata äriklientide suhtluse otse tootja poolt volitatud maaletooja või teeninduskeskusega. Hoolduse kohta lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Electrobike’i teenindusega. 

Meie teenus säilitab tooteid kolm (3) kuud peale kliendi teavitamist teenuse/töö lõpetamisest. Seejärel toode võetakse ümber või müüakse.

Electrobike International OÜ ei ole kohustatud täitma lepingut, kui ilmneb vääramatu jõud, mida ta ei suuda mõistlikult kontrollida. Electrobike International OÜ ei ole kohustatud hüvitama kliendile vääramatu jõu korral tekitatud kahjusid või kulusid ning tal on õigus leping üles öelda. 

Tellimuse ja/või hinnapakkumise esitamisega nõustub klient ühemõtteliselt Electrobike International OÜ tingimustega. Kliendi kasutatud lepingutingimusi ei järgita, kui need on vastuolus Electrobike International OÜ lepingutingimustega.

Electrobike International OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 34, 10150

Business ID: 14725103